شخصیت شناسی از روی آدامس مورد علاقه

از میان آدامس های (نعنایی – موزی – دارچینی – سفید کننده دندان – توت فرنگی و پرتقالی ) کدام را ترجیح میدهید؟ انتخاب کنید و ادامه نوشته را بخوانید.


آدامس نعنایی:

آدامس های نعنایی خنک کننده است شما با خوردن این آدامس احساس میکنید سرشار از انرژی شده و میتوانید کار خود را در مدت زمان کمتری انجام دهید بالاترین هدفتان در زندگی جلو راندن خانواده با انجام به موقع کارها و روحیه بخشیدن به آنها در مواقع ضروری است شما احساس برتری و اعتماد به نفس عجیبی دارید.

آدامس های موزی:

شخصیت افرادی که آدامس های موزی را ترجیح میدهند معمولا با نوآوری و خلاقیت همراه است بنابراین همواره سرشار از ایده های خلاق و مثبت و سازنده اند.آنها به دنبال شکار مجوزهای جدید برای ارائه ی برنامه های جدید در حوزه های مختلف کاری و زندگی خود هستند.

آدامس های دارچینی:

افرادی که عاشق آدامس های دارچینی و یا حتی خمیردندان های با طعم دارچین هستند افرادی احساساتی و رمانتیک بوده و همیشه احساس نزدیکی بیشتری با افراد به ویژه همسرشان دارند آنها شادی و نشاط و دوست داشتن را به دیگران منتقل کرده.

آدامس های سفید کننده ی دندان:

جویدن آدامس های با طعم تند که در واقع خاصیت سفید کننندگی دندانها را نیز دارد به انسان آرامش عجیبی میبخشند و در حقیقت نوعی آرامبخش قوی هستند اگر شما عاشق چنین طعمهایی هستید مطمئنا عاشق یک استراحت کوتاه مدت در زندگی سراسر جنب و جوش خود هستید اعلام تنفس در طول روز شما را شاد و سرحال میسازد.

آدامس های توت فرنگی:

افرادی سختکوش هستند که همیشه آماده کشف چیزهای جدیدند امتحان کردن چیزهای جدید میتواند روحیه ی شما را شادتر کند و انرژی بیشتری برای ادامه کارتان به شما بدهد.

آدامس های پرتقالی:

افرادی به شدت اجتماعی و عاشق طبیعت هستند شخصیت شاد و اجتماعی آنها باعث میشود مردم فکر کنند سالهاست آنها را میشناسند در خانه ی شما همیشه به روی دیگران باز است و دوستان روی سخنان و کمکهای شما حساب میکنن
حالا من که ادامس نمیخورم باید چی کار کنم؟خیال باطل
/ 4 نظر / 21 بازدید
سعید

سلام.مطلب بسیار جذابی بود.بدرود

سلام ممنون از حضورت عزیزم[گل] خيلي قشنگ بود [گل] نشسته ام واژه می بافم به اندازه ی صبر آسمان شاید امروز به تمام گل ها وعده ی باران دهم =================== عطر گل را همراه آرامش برایت خواهانم